Strefa Beaver

Pełna wersja: Pouch na śrut
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Sprzedam pouch na śrut.
Wiszący na śrut luzem , wykonany ze skóry naturalnej impregnowany woskiem pszczelim i finischem , poucz jest bardzo trwaly i wygodny , można go zawiesić na szyi . Dostępny w różnych kolorach jest też możliwość wypalenia loga .
Cena 80 pln

[Obrazek: 20160316-130527.jpg][Obrazek: 20160316-130636.jpg][Obrazek: 20150126-144008.jpg]

Holder na śrut selekcjonowany.
Holder w kształcie "książeczki",wykonany ze skóry naturalnej impregnowany woskiem pszczelim i finischem ,śrut po złożeniu nie nachodzi na siebie .
Dostępny w różnych kolorach jest też możliwość wypalenia loga .
Cena 120 pln

[Obrazek: 20190204-161302.jpg][Obrazek: 20191202-104158.jpg][Obrazek: 20191202-104216.jpg]
Twoja twórczość czy od sprzedajesz? Pytam bo zastanawiałem się nad takim lub jak niektórzy zawodnicy mają w kształcie "sopla" na guzik, ale nigdy nie wiedziałem jak to się nazywa Tongue
Może i byłbym chętny ale zamykany na magnes że względu, że magnez nie przyciąga ołowiu a łatwiej się zamyka i śrut nam się nie wyspie.
Piotr to znany (nie tylko w Pl) producent gadgetow ze skóry Smile.
Będziesz zadowolony - obiecuję.
@joker moja produkcja .
Tak jeden jak i drugi zamykany na magnes , kolor skóry jak i przeszycia dowolny , grawer poglądowy ,można wygrawerować cokolwiek (oczywiście w granicach rozsądku)
Potwierdzam słowa Sławka, mam jeden z produktów Piotrka i polecam w 100%
@Unkas Przepraszam, ale w wiadomości zapytałem o to co tutaj dopiero zobaczyłem. Także czekam na odpowiedź drugiego pytania Smile
Cytat:Może i byłbym chętny ale zamykany na magnes że względu, że magnez nie przyciąga ołowiu a łatwiej się zamyka i śrut nam się nie wyspie
Piotrka wyroby są zamykane na magnesy Smile i są świetne
No powiem szczerze, że wyroby Piotra są naprawdę pierwsza klasa Smile kupiłem i jestem bardzo zadowolony od mnie na bardzo wielki plus czas realizacji i super jakość. Piotr napradę nie oszczędza na skórze za co bardzo sobie te wyroby pochwalam Smile widać, że tak szybko to się nie zepsuje Big Grin
Dokładnie Maćku, najważniejsze, że Ci pasuje.
Dzięki za dobre słowo , mam nadzieję że będzie dobrze i długo służył .
Stron: 1 2