Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pouch na śrut
#1
Sprzedam pouch na śrut.
Wiszący na śrut luzem , wykonany ze skóry naturalnej impregnowany woskiem pszczelim i finischem , poucz jest bardzo trwaly i wygodny , można go zawiesić na szyi . Dostępny w różnych kolorach jest też możliwość wypalenia loga .
Cena 80 pln

[Obrazek: 20160316-130527.jpg][Obrazek: 20160316-130636.jpg][Obrazek: 20150126-144008.jpg]

Holder na śrut selekcjonowany.
Holder w kształcie "książeczki",wykonany ze skóry naturalnej impregnowany woskiem pszczelim i finischem ,śrut po złożeniu nie nachodzi na siebie .
Dostępny w różnych kolorach jest też możliwość wypalenia loga .
Cena 120 pln

[Obrazek: 20190204-161302.jpg][Obrazek: 20191202-104158.jpg][Obrazek: 20191202-104216.jpg]
Odpowiedz
#2
Twoja twórczość czy od sprzedajesz? Pytam bo zastanawiałem się nad takim lub jak niektórzy zawodnicy mają w kształcie "sopla" na guzik, ale nigdy nie wiedziałem jak to się nazywa Tongue
Może i byłbym chętny ale zamykany na magnes że względu, że magnez nie przyciąga ołowiu a łatwiej się zamyka i śrut nam się nie wyspie.
Odpowiedz
#3
Piotr to znany (nie tylko w Pl) producent gadgetow ze skóry Smile.
Będziesz zadowolony - obiecuję.
Odpowiedz
#4
@joker moja produkcja .
Tak jeden jak i drugi zamykany na magnes , kolor skóry jak i przeszycia dowolny , grawer poglądowy ,można wygrawerować cokolwiek (oczywiście w granicach rozsądku)
Odpowiedz
#5
Potwierdzam słowa Sławka, mam jeden z produktów Piotrka i polecam w 100%
Odpowiedz
#6
@Unkas Przepraszam, ale w wiadomości zapytałem o to co tutaj dopiero zobaczyłem. Także czekam na odpowiedź drugiego pytania Smile
Odpowiedz
#7
Cytat:Może i byłbym chętny ale zamykany na magnes że względu, że magnez nie przyciąga ołowiu a łatwiej się zamyka i śrut nam się nie wyspie
Piotrka wyroby są zamykane na magnesy Smile i są świetne
Odpowiedz
#8
No powiem szczerze, że wyroby Piotra są naprawdę pierwsza klasa Smile kupiłem i jestem bardzo zadowolony od mnie na bardzo wielki plus czas realizacji i super jakość. Piotr napradę nie oszczędza na skórze za co bardzo sobie te wyroby pochwalam Smile widać, że tak szybko to się nie zepsuje Big Grin
Odpowiedz
#9
Dokładnie Maćku, najważniejsze, że Ci pasuje.
Odpowiedz
#10
Dzięki za dobre słowo , mam nadzieję że będzie dobrze i długo służył .
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Śrut tomas_w 0 285 10-12-2022, 08:36
Ostatni post: tomas_w
  Pelet pouch Unkas 0 3,268 12-06-2015, 04:57
Ostatni post: Unkas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości