Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuning / serwis HW 97.
#21
Kupiłem cały zestaw w Konceptusie ( sprężyna, prowadnica-korek z tworzywa, podkładki z tworzywa do podnoszenia napięcia, osłona przeciwsmarna mosiądzowana). Nabyłem nową czerwoną uszczelkę tłoka ( ostatnio działała na zawodach), ale ma luzy i na razie ściągnąłem. Jest jakieś zamieszanie z uszczelkami do 97 (jakieś starsze i nowsze modele tłoka, ale które tłoki to które?) Ile tysi śrutu byś chciał Tomku żeby sprężyna była niezmienna? Shy
Odpowiedz
#22
Sprężyna ma trzymać miliony śrutów, kurde, ludzie po księżycu chodzą a sprężyny dobrej nie zrobią? Cool
Odpowiedz
#23
Dlaczego nikt mi wcześniej nie powiedział w temacie osłony przeciwsmarnej, że są także "zady, a nie same walety"? I dlaczego ja tego wcześniej nie czytałem?  Sad 
 http://www.airguns.pl/forum/viewtopic.php?f=35&t=1249
Co wyjmę amortyzatora, to pogięty w 3D! Dodgy
P.S. Pękła sprężynka od 2 blaszek wzajemnie przesuwających się pod tłokiem. Robię tuning ze sprężynki trzymającej imbus (w takim pęku). Tongue
P.S. Jak tak dalej pójdzie, to do Mikstatu przyjadę z...procą! (albo z hatsanem z otwartym) Dodgy
Odpowiedz
#24
To jest cena eksperymentu . Rada do huty z tym żelastwem .
Pcp -a Ci nie pożyczę  bo jak się przyzwyczaisz to albo oddać nie będziesz chciał albo nerkę sprzedasz i kupisz . Cool
Bez nerki to trochę słabo będzie . Dodgy
Odpowiedz
#25
Nie ma jak dobry kolega! Do huty, ale z nerką. A z czym na zawody? Sad
Gonić króliczka! Nastrzelać ze złomu-amortyzatora więcej niż Yamrt !!! Angry
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości