Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening. Obserwacje i wnioski.
#11
Krzysiek wiesz, trochę teorii podpasowanej do tematu...
Praktyka i tak wszystko wyprostuje Smile
//----------------------------------------
Tak od siebie - nie wiem jak u Was, ale ja zauważyłem, że Exact 4.51 nie jest równy Exactowi 4.51.
Kupując z różnych źródeł trafiałem na różne paczki z zawartością w lepszym i gorszym stanie (przeważnie pogięte paczki co przekładało się na tragiczny stan pelletek)
Zauważyłem, że wszytskie pochodzą z oficjalnego dystrybutora Incorsy. Teraz biorę bezpośrednio od nich - zaznaczam nie jestem w żadem sposób powiązany z tą firmą Smile .
Po prostu droga transportu jest krótsza, mniej przepakowań, mniej rzucania po furgonach kurierskich itp... .
Teraz będę robił większy zakup. Jeżeli ktoś jest zainteresowany możemy zrobić zbiorowy zakup - towar dowiozę do Poznania (ciągle wierzę, że skompletuje TX'a w tym tygodniu).

Macie jakieś sprawdzone źródła ołowiu?
Odpowiedz
#12
Śrut ........ to najlepiej dzięki uprzejmości Damiana od Kubajza .Jak by inny jest od tego sklepowego Rolleyes
Odpowiedz
#13
Ten test potwierdza, że najbardziej wyrównany jest Exact Express. To już wiem od dawna Wink Natomiast zgodnie z zasadą, że pudełko śrutu jednego typu jest nierówne względem innego należy wybrać matrycę i kupić zapas na cały rok.
Tak uczyniłem, gdy strzelałem z HW97. Tam najlepiej latał mi Exact 4.51.
Miłą niespodzianką jest tu Domed. Wcale nie ustępuje Czeskiemu producentowi....
Odpowiedz
#14
A zobaczcie jakie skupienie można uzyskać na 100m Wink


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#15
100m z przeziernika i muszki w tunelu!
Jeżeli taka optyka ma dodatkowe wspomaganie min x4 to mogę uwierzyć (w tekście tego nie ma) inaczej rozdzielczość samego oka przy tej odległości nie da rady...
No, piszę na bazie własnych doświadczeń (ostatnio właśnie strzelam z diopterka właśnie), ale sokolego oka to już chyba nie mam...
Odpowiedz
#16
Nikt też nie dodał że ta tarcza ma 2m x 2m
Odpowiedz
#17
Tarcza jest większa, ale nie aż tak Wink
Na ogół przyrządy są tak ustawione, żeby celować w dolną krawędź czarnego pola. Wyniki sprawdza się na dostawionej lunecie.
Odpowiedz
#18
Przy muszce tunelowej celuje się "środkiem" Oko ma wychwycić symetrię celu względem obwodu muszki.
Odpowiedz
#19
Faktycznie, może tak być. Nie strzelałem z muszki tunelowej na taką odległość.
Odpowiedz
#20
Jeszcze trochę, a Jarek mnie przebije w spamowaniu. Smile Kto z nas używa muszki tunelowej!? Huh
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry trening to podstawa joker 27 15,346 03-29-2020, 09:56
Ostatni post: AJU

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości