Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sylwester
#41
Koniec pieprzenia. Decyzja musi zapaść w tym tygodniu, inaczej moja opcja przepada.

Chętni:
1. Orlik
2. Martek


I może głosy od razu:
Góra - 1
Duszniki - 1
Odpowiedz
#42
Chętni:
1. Orlik
2. Martek
3.Ela (Duszniki)
4. Jarek (Duszniki)
Odpowiedz
#43
1. Orlik
2. Martek
3.Ela (Duszniki)
4. Jarek (Duszniki)
5.Jedziemy z Wami czyli  MY  Ma być tatar bez tasiemca skrzynka szampana  oraz koleżanko Elżbieto pamiętasz co mi obiecałaś . Big Grin ( dwie osoby )
Odpowiedz
#44
Podsumowując:

1. Orlik (góra)
2. Martek (Duszniki)
3. Ela (Duszniki) + 4 osoby
4. Jarek (Duszniki)
5. Yamrt (Duszniki)
6. Ania (Duszniki

Już mamy 10 miejsc. Jeszcze szybko niech się zdecyduje reszta. Jakby się udało dzisiaj zamknąć tą sprawę byłoby wspaniale.
Odpowiedz
#45
Safari deklarował swój udział na 100%
Odpowiedz
#46
Kolego Orlik dlaczego mnie poprawiasz mnie starego czy Ty zdajesz sobie sprawę , że wkrótce z każdej ale to każdej imprezy strzeleckiej będę przywoził puchar a Ty nie i wytłumacz mi dlaczego tego tatara mi wywaliłeś . Bo jak wiadomo jestem wielkim amatorem tatara , żurku i gołąbków w kiszonej kapuście i tego co mi koleżanka Elżbieta obiecała .
Rozumiem chciałeś żeby było przeżycie a ja że niby temat zaśmiecam . A wiesz czemu zaśmiecam bo mogę . Cool
Odpowiedz
#47
Mam jeden, ważny wniosek - przenieśmy temat na forum publiczne. Nie wszyscy mają tu dostęp, a może będzie więcej chętnych...
Odpowiedz
#48
(10-20-2015, 03:03)yamrt napisał(a): 1. Orlik
2. Martek
3.Ela (Duszniki)
4. Jarek (Duszniki)
5.Jedziemy z Wami czyli  MY  Ma być tatar bez tasiemca skrzynka szampana  oraz koleżanko Elżbieto pamiętasz co mi obiecałaś . Big Grin ( dwie osoby )
Pamiętam, pamiętam.... jeszcze się nie mieszczę, ale pracuję usilnie.

(10-20-2015, 03:21)Orlik napisał(a): Podsumowując:

1. Orlik (góra)
2. Martek (Duszniki)
3. Ela (Duszniki) + 4 osoby
4. Jarek (Duszniki)
5. Yamrt (Duszniki)
6. Ania (Duszniki

Już mamy 10 miejsc. Jeszcze szybko niech się zdecyduje reszta. Jakby się udało dzisiaj zamknąć tą sprawę byłoby wspaniale.

Poprawka Ela minus 4 osoby, ale za to zapisują się Marlena i Maurycy( Xsena.Pl i Snickers)
Zatem lista wygląda tak:
Podsumowując:

1. Orlik (góra)
2. Martek (Duszniki)
3. Ela (Duszniki)
4. Jarek (Duszniki)
5. Yamrt (Duszniki)
6. Ania (Duszniki)
7. Marlena i Maurycy

Wiadomo, że wszyscy noclegi, ale trzeba się zapisać na wyżywienie ewentualnie bez...
Odpowiedz
#49
Pytanie formalne mam czy potrzeby jest garnitur i takie pierdy ? Pytam bo takiego ancugu nie mam .
Przepraszam spytam inaczej jakie stroje będą obowiązywały ?
Odpowiedz
#50
Pidżama ....
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sylwester 2015 Ksywa_Ela 11 9,824 10-06-2015, 08:13
Ostatni post: Safari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości