Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Memoriał śp. Michała Halupczoka.
#1
Byłem. Dopiero co wróciłem. Wielki szacun dla organizatorów i przybyłych zawodników. Wszyscy pokazali klasę, przede wszystkim przyjeżdżając. Wielu też pokazało klasę strzelecką (nie, nie mam siebie na myśli  Smile) Zebrała się naprawdę fajna ekipa pozytywnych ludzi, którzy przez współzawodnictwo na torze uszanowali pamięć o Michale.   
Zawody przebiegły bez żadnych problemów (nawet pogodowych). Zmieściliśmy się akurat miedzy opadami deszczu, a i słoneczko przygrzewało.
Tor...30-ci stanowisk po jednej figurce. Ustawiony w gęstym lasku liściastym z trawą i licznymi krzaczkami, które potrafiły zmylić ocenę odległości. Grupy zaczynały z jednym stanowiskiem przerwy (nieobsadzonym). Na szczęście żadnego błocka i kałuż nie było. Każda figurka była do czystego strzału bez "przeszkadzajek". Można było sobie wymościć dobrą pozycję strzelecką. Były prawie komplety i były...dogrywki (3). Trzech najlepszych HFT1, dwóch najlepszych HFT2 i "teksańska masakra" o trzecie w HFT2. (.W tej ostatniej ludzie zaczęli ziewać, a pewnie nie jeden przysnął. Ponieważ i ja brałem w niej udział, to powiem iż obaj się tak telepaliśmy, że najważniejszym stało się aby nie postrzelić sędziegoSmile ).
Były napoje, ognisko z zaopatrzeniem, nagrody.
Coby nie przynudzać na maxa. Warto było przyjechać. Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich i do zobaczyska.
https://goo.gl/photos/9bdopqRivUVwkKb39
Odpowiedz
#2
Raz jeszcze gratulacje!
Odpowiedz
#3
Do tej pory strzelałem tylko jedną dogrywkę i sromotnie przegrałem.
Dlatego winszuję wyniku.
Odpowiedz
#4
Nie będę się powtarzał , Safari wszystko opisał , pozostaje mi tylko w imieniu Opole Team podziękować za przybycie i do zobaczenia znowu .
Oficjalne wyniki
Odpowiedz
#5
Gratuluję miejsca i wyniku.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  I Memoriał Witolda Bojanowskiego - puchar PFTA 2023 PawelW 2 202 07-11-2023, 04:50
Ostatni post: zantara
  [20.05.2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole Unkas 13 10,565 05-23-2017, 08:33
Ostatni post: Unkas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości