Strefa Beaver

Pełna wersja: Zakończenie Pucharu Zimowego 2017, Łazy (Zalew) - 12.03.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Zapisany i zapłacone już mam Smile
Tak sobie na szybko przeanalizowałem wyniki generalne... wszystko jest jeszcze możliwe i powywracać może się niesamowicie...
W HFT1 bardzo ciasno, podobnie w HFT2, choć tu kilka procent różnicy pomiędzy 1/2 a 3 miejscem w dół.
W kategorii Najlepsza kobieta o wyniku końcowym też zaważą ostatnie zawody...

Tak się składa, że w HFT1/2, jeżeli zawodnik od aktualnego 5/6 miejsca strzeli wynik o tylko 3-4 punkty wyżej od pozostałych w niekorzystnych warunkach (czyli przy niskich ogólnych wynikach) - wskakuje na 3,2 lub nawet 1 miejsce...
Tylko FT jest pewne co do 1 miejsca Smile

Będzie ciężko czyli fajnie tym bardziej, że na ostatnią eliminację do Jury zjedzie wielu zawodników... Smile
Czyli emocje sięgają zenitu . Tomek Kocikowski też nie powiedział ostatniego zdania i jedzie , hft 1 ............... będzie gorąco muszę to zobaczyć .
Cholera muszę tam pojechać!!! Może mi ktoś napisać usprawiedliwienie do pracy?
1. O widzisz Tomaszu, już inaczej, pozytywniej myślisz... czyli jak widzę jest szansa Smile
2. Jak sobie czytam, w Łazach często powiewa - będzie cyrk jak w Zabrzu.
A więc tak: Oficjalne źródła donoszą że Tomasz Marszałek jedzie do Łazów wesprzeć drużynę pierścienia.
Pytanie brzmi z kim mogę się zabrać z Wrocławia?
Znam jednego trola, użyczy on swej rączej srebrnej strzały... Smile
Kąpiemy się w zalewie ? Big Grin Bo się wkręciłem w temat Smile
Trochę już za ciepło. Ale dla Ciebie Damian to nawet piłkę plażowa wezmę.

Sławku, brawo Ty.
A co do kąpieli to może zróbmy tak, jeśli będzie u Nas jakiś zwycięzca nie ważne generalka czy tylko zawody zakończenia to on się kąpie. Ja mogę mu towarzyszyć żaden problem. Pytanie co zrobimy jak zwycięży grupa?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7