Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HW98 + system zamknietej sprężyny ala Dębowy
#11
Ja o tym wiem a Oni nie ale specjalnie napisałem o dzielonej a oni tylko..........
Dobra i jak dalsze testy ?
Odpowiedz
#12
Jutro będą fotki z kilku tarcz na różnych dystansach.
Odpowiedz
#13
Może ktoś coś powiedzieć/nakierować co to za ustrojstwo ta zamknięta sprężyna nie dzielona? Bo jakoś u źródła patentowa posucha. Sad
Czekał, czekał i się nie doczekał. No to jak was oświecę (przynajmniej troszkę poświecę). No może nie do końca ja. Wink
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?start=0&t=132644
Odpowiedz
#14
Przyznam, że musiałbym to mieć w ręku, żeby porównać... No i czekamy na testy Tomka Wink
Odpowiedz
#15
Testy są ale rezultaty mieszane. Im więcej kombinuje tym mniej wiem. Miałem karabinek na chrono i na 10 strzałów 2m/s różnicy czyli rewelacja. Ale pojadę raz strzelam strzelam jest idealnie odchodzę zmieniam odległości figurek wracam i wszystko w p........du. nagle strzelam 2 cm obok celu i tak w koło Macieju. Podejrzewam że to ja nie mogę się dopasować do tego karabinka i wystarczy że zmienię delikatnie pozycje i kicha.

Ale nic nie poddaje się i walczę dalej wiem że to nie HW ani luneta choć już szukam w niej winy. To ja nie umiem NA RAZIE z niej strzelać.
Odpowiedz
#16
Nie martw się - mam dokładnie to samo Smile
Odpowiedz
#17
Może jakieś pogawędki i wymiana wskazówek w niedzielę coś przyniosą
Odpowiedz
#18
Z miłą chęcią nauczę się od lepszych...
Odpowiedz
#19
Tomek, dzwoń do tej kobity (co ją wywołał Krzysiek)!  Idea
Odpowiedz
#20
(03-31-2016, 10:07)AJU napisał(a): Z miłą chęcią nauczę się od lepszych...
Na pewno kilku dobrych będzie hehe ale z tym LEPSZYCH nie przesadzaj.

(03-31-2016, 10:25)Safari napisał(a): Tomek, dzwoń do tej kobity (co ją wywołał Krzysiek)!  Idea
Jakoś zostawię to jako ostatnią deskę ratunku. Zawsze mogę odkurzyć hw97.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wytrzymałość sprężyny głównej... AJU 13 9,184 02-07-2017, 11:18
Ostatni post: T83

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości