Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HW98 + system zamknietej sprężyny ala Dębowy
#21
Nie śmiejcie się z tego żeńskiego terminatora bo kobitka strzela i to dobrze przyglądałem się jej wyczynom na torze (była w grupie sąsiedniej ) i daje radę a Tomasz nie Cool .
Dobra ja tam na karabinkach się nie znam i strzelam byle jak ale , ale tak wpadło mi do łba . HW 98 to "łamamiec "i może zatrzask kostki  nie zawsze zamyka ja w tej samej pozycji ? ale bardziej prawdopodobna jest wersja "nieudałego " strzelca ,który misi długo pracować nad techniką strzału .Tomaszu HFT 1 czeka tam tez możesz znaleźć karabinek który będzie wyzwaniem .
Odpowiedz
#22
Nie tak łatwo ze mną mój drogi, jak bym się tak łatwo poddawał to dzisiaj bym z Wami nie strzelał.
Odpowiedz
#23
Kolega YAMRT woli chodzić na skróty i rozumie, że Prawdziwy Mężczyzna musi przebyć całą drogę SmileSmileSmile
Odpowiedz
#24
Taki mały update.
Po niefortunnym ułożeniu się systemu na zawodach w Poznaniu i spadku prędkości, przejsciu na exacta prędkość powtarzalna jak cholera na 5 strzałów 237m/s ani mniej ani więcej każdy strzał. Maciek(Dębowy) gratulacje. Co prawda teraz karabinek ma 15,1J ale zostawiam jak jest i zobaczymy co będzie się działo.
Jedno jest pewne jak karabinek utrzyma swoje parametry i wciąż nie będę w stanie nastrzelać dobrego wyniku to ja poprostu nie umiem strzelać z tego sprzętu!
Odpowiedz
#25
Ty lepiej zapodaj jak skupienie na dystansach! Wink
Odpowiedz
#26
To nie jest zła prędkość na dwa zera będzie Ok . Spróbuj expresa .
Odpowiedz
#27
Stabilność wzorcowa...
Tylko wiadomo co było powodem tak radykalnego spadku v w Poznaniu?
- Jakieś domysły? Proponuje to dobrze przeanalizować bo z tyłu głowy będzie to ciągle siedziało...

A jeszcze jedno - zauważyłeś wpływ mniejszej v na odrzut?
Odpowiedz
#28
Spadek prędkości jest w nowych sprężynach rzeczą naturalną. Sprężyna ułożyła się w systemie. Teraz powinna trzymać +/- 1,5 m, aż nie pęknie.
Odpowiedz
#29
Dodatkowe pytanie - o jaką wartość spadła Ci Tomku prędkość?
Odpowiedz
#30
Prędkość spadła dokładnie o 6m/s i jak pisze Krzysztof W to normalne zjawisko i Maciej też mnie o tym informował tylko że miało to nastąpić po około 700-800 strzałami niestety nastąpiło to w Poznaniu po 450 trudno teraz wygląda to naprawdę stabilnie co do odrzutu to ciężko powiedzieć może minimalnie się zmniejszył.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wytrzymałość sprężyny głównej... AJU 13 9,184 02-07-2017, 11:18
Ostatni post: T83

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości