Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HW98 + system zamknietej sprężyny ala Dębowy
#31
W moim Prosporcie trwały spadek o 10 m/s nastąpił po ok. paczce wyplutych pestek, tak więc nie masz się czym martwić, może poza własnymi ograniczeniami. Wink
Odpowiedz
#32
Wszystko jasne - pozostaje tylko strzelać i się cieszyć sprawnym katabinkiem...
Odpowiedz
#33
Widzę (na beżowym) , że chyba jednak karabinek nie do końca leżał...
Kawał z Ciebie chłopa to i karabin powinien być większy Smile
Odpowiedz
#34
(05-04-2016, 06:42)AJU napisał(a): Kawał z Ciebie chłopa to i karabin powinien być większy Smile

Pepesza odpada, więc proponuję Maxima lub moździerz... Tongue
Odpowiedz
#35
Tomaszu rozumiem sprzedajesz ja też bym sprzedał  bo wszystko co nie jest pcp jest fuj i be !
Uprzejmie donoszę , ze Tomasz postrzelał z HW 100  , komentarz był krótki , praktycznie jedno słowo " rzeźnia " . Rozumiem zbiera kasę Wink .
Odpowiedz
#36
Hehe zbieram kasę całe życie Krzysiu.
Za 10 lat mam zamiar być emerytem.
Jest faktem że strzelalo się bardzo przyjemnie ale chyba szybko by mnie znudziło trafianie. Tak więc zostaje w hft2 i będę strzelał z naszego klubowego chinczyka hehe
Odpowiedz
#37
(05-05-2016, 08:56)T83 napisał(a): Tak więc zostaje w hft2 i będę strzelał z naszego klubowego chinczyka hehe
MISTRZU ............. gorzej jak nowy MISTRZ i pretendent do tytułu MISTRZA wpadnie na ten pomysł .
Odpowiedz
#38
I bardzo dobrze .

Ja jeszcze nie jestem gotowy choć kusi by pokazać wam jak się strzela z waszych plujek. Jeśli nie zdążę do następnych zawodów skompletować nowego sprzętu to albo strzelę z Łukaszem ze starej piątki albo uśmiechnę się do Ciebie Krzysztofie.
Odpowiedz
#39
(05-05-2016, 08:56)T83 napisał(a): Tak więc zostaje w hft2 i będę strzelał z naszego klubowego chinczyka hehe

I bardzo dobrze Wink Ja podjąłem decyzję o sprzedaniu PCP-a i zakupie dobrej sprężyny...
Odpowiedz
#40
Pytanie mam po raz który ta zmiana ? Cool
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wytrzymałość sprężyny głównej... AJU 13 9,186 02-07-2017, 11:18
Ostatni post: T83

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości